| Catacata7799 a întrebat:

Am Fifa13 si l-am inregistrat pe Origin.Problema e ca nu m-am mai jucat un timp pe el si am fost deconectat de pe contul Origin si am pierdut parola si e-mailul pe care imi facusem contul,iar acum nu pot juca.Am facut alt cont si imi cere sa bag codul jocului,iar cand il bag imi zice ca este folosit de alt cont, adica de contul meu pierdut.Ce pot face? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Singurul lucru pe care il poti face e sa suni la reprezentanta si sa le explici incurcatura.
Desi eu cred ca e pierdut de finitiv.
Pentru ca ei o sa-ti ceara emailul contului,tu le zici ca l-ai pierdut,asta se intelege prin fraudare deci ei no sa te ajute,si odata ce nu sti emailul n-ai cum sa afli parola,daca s-ar putea atunci ai putea lua contul ori cui.
Iti sugerez sa te gandesti bine,ori cat de vechi ar fi contul tot trebuie sati mai aduci aminte emailul,poate iai uitat parola,la yahoo cand te inregistrezi e acea parola de securitate,gen: cum se cheama cainele tau, sau parinte, data nasteri, orasul ceva de genu, daca nu-ti aduci aminte ce ai introdus acolo atunci e pierdut.
Pe viitor ai putea nota daca nu tii minte maxim 2 cuvinte.
Si parolele ai putea pune ceva usor si totusi la care nu sar gandi nimeni, ceva in engleze de exemplu sau in alta limba dar care sa-ti fie usor de retinutwinking
Bafta