| Kretzu91 a întrebat:

Am foarte mult timp liber si sunt in posesia unui PC conectat la internet. De aceea va intreb pe voi cum pot sa fac bani din internet sau cu ce programe? Nu doresc inbogatire peste noapte ca stiu ca nu este posibil.

6 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Daca chiar ai rabdare incearca site-uri ptc

Răspuns utilizator avertizat
| cypry69 a răspuns:

Fa-ti un site de metin2 cu tot cu joc(cauta pe google cum) iar playeri care se vor juca pe metinul tau vor dona pentru arme armuri etc.tu bagi preturi pe md.(daca nu stii nimic de acest joc informeaza-te )
Bafta! poti face 1-2sute $ pe zi daca afacerea merge bine!

| DTNA a răspuns:

Iti place muzica? daca iti place sia i timp apucate de producere dowloadeaza FL studio si apucate de treaba. uploadezi pe youtube si poate faci ceva

| Catalin_Tseppy_1990 a răspuns:

Blog, Vlog, Live Betting, Gaming.

| Kretzu91 explică:

Multumesc pentru raspunsuri si pentru ajutor