| Tabaldak a întrebat:

TPU.Am mare nevoie de ajutor...
Asa sa incep: sunt la un liceu cu invatamant zi de zi in clasa a-9-a si dupa terminarea clasei a-10-a as dori sa ma trensfer la un liceu fara frecventa din motive personale...
As vrea sa stiu care este programul la liceele fara frecventa si ce acte trebuie complectate pentru a ma putea transfera.
Multumesc tuturor celor care vor raspunde!

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Se numeste frecventa redusa oricum sfatul meu ar fi sa intrebi la secretariatul liceului la care vrei sa te transferi pentru ca cerintele difera de la liceu la liceubig grin