| Tdi2 a întrebat:

Buna TPU :*. Am mare nevoie de ajutor sad. I-am descarcat fratiorului meu niste videoclipuri cu Tom si Jerry, dar acestea se deschid in "Windows Media Player". Cand pornesc nu pot vedea videoclipul, doar aud ce vorbesc ei chatterbox. Cum fac sa vad si imaginile? puppy dog eyes Va rog frumos sa ma ajutati!:*

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Incearca un Player video, si anume : VLC sau BS player, sau niste codecuri : K-lite Codecs Packs.

Succes!

1 răspuns:
| Tdi2 explică:

Multumesc Darknick :*:*:*:*. Am descarcat BS player si merge :Xlove struck