| Anonima6754 a întrebat:

Buna TPUhappy am mari emotii la aproape tot ce fac, dar acum problema mea cea mai mare este ca la orele online cand (de exemplu) ma asculta si învat, am atatea emotii..deci cand ma pune sa pornesc camera si microfonul simt ca mor, bag orice doar sa scap..deci am niste emotii, tremur, imi transpira mainile, imi bate inima mai repede, etc...doamne si gen mi e frica sa nu mi puna o intrebare sa nu stiu sau chiar mai multe, etc nici macar nu stiu exact de ce mi e frica ...niste sfaturi va rog?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la scoala fizica ce faceai?
nu cred ca are cum sa fie mai rau online cand esti acasa la tine

| sierra1 a răspuns:

Invață-ți lecția!

| LPCTSTR a răspuns:

Mergi la un psiholog, spune-i sa te initieze in ale psihopatiei, psihologul meu a facut o treaba destul de bunawinking