| Gkjfxjkj a întrebat:

Bună TPU!
Am media de admitere 6.50 iar ca primă opțiune vreau să pun Liceul Teoretic Alexandru Marghiloman din Buzău...am șanse să intru la oricare profil din acest liceu dacă îl pun primul?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti. Ai sansa doar daca media ta de admitere va fi indestulatoare. In orice caz n-ai nimic de pierdut, doar de castigat, asa ca pune liceul si profilul pe care il vrei pe primul loc la optiuni.
Pentru orientare cauta pe site-ul ISJ sau a liceului (daca are site) mediile de admitere de anul trecut.