| crazyinlove a întrebat:

Buna TPU ! Am nevoie de ajutor : E ziua unei prietene peste cateva zile 1,2 si nu stiu ce cadou sa ii fac implineste 13 ani e de treaba , ii place mult muzica ( mai ales dubstep ) putin , putin baietoasa nu e cu machiajele mai exact ...Da cat mai multe optinuni va rog .Va pup . FUNDA !

Răspuns Câştigător
| CoCoMona a răspuns:

Din cate am inteles eu, datele problemei ar fi:
- fata: 13 ani,
- ii place muzica,
- e putin baietoasa.
Sfatul meu ar fi sa te gandesti ce alte hobby-uri mai are, de exemplu, e baietoasa: e posibil sa practice anumite sporturi, poate are o echipa preferata, poate vrea sa participe la meciurile echipei respective, poate are nevoie de ceva si ar bucura-o daca tu i-ai face cadou respectiva chestie - de exemplu de vreun echipament daca practica sportul, de un poster cu vedeta preferata si asa mai departe. Mai mult de atat, parintii ei iti pot fi de ajutor sau alti prieteni comuni. Te-ai mai putea gandi daca ii place sa citeasca, la varsta asta fetele au diverse preferinte.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate i-ar placea un colier muzical de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/colier-muzical-in-alb-si-negru-2431061 sau un tricou cu ceva haios scis pe el.

| Deniise a răspuns:

Ma gandeam sa ii cumperi un trciou personalizat cu trupa ei preferata. ( skrillex de exemplu )

| Al3csandruta a răspuns:

O bluza,,o ciocolata,un set lant-cercei-inel-bratara, o sapcalaughing, daca ii palce muzica poti sa ii cumperi cateva cd-uri cu cantecele ei preferate
fundita?