| BadAngelSoni a întrebat:

Buna TPU :*! Am nevoie de ajutor :-s Ce sa aleg dintr. o tableta si un laptop? Care este mai bun si care isi merita banii mai bine?

Răspuns Câştigător
| NoName2105 a răspuns:

O tableta este foarte sensibila si nu poti scrie repede cu ea. daca o scapi pe jos poti sa o arunci insa este foarte discreta si eleganta pe cand un laptop este mai usor de folosit si intretinut, o sa te tina mai mult si poti sa scrii cu el mai bine. concluzie:LAPTOPwinking

1 răspuns:
| mihai19d a răspuns:

Buna! sunt de aceeasi parere. Laptop-ul este mult mai util.
Iti recomand (daca nu e prea tarziu) sa ceri oferte despre laptop-uri aici http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ si iti vor trimite ei oferte din care sa alegi cel mai bun laptop si cel mai bun pret.