| Dania_3548 a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutorul unuia dintre voi! Vreau sa fac un videoclip, dar nu ma pricep. Stiti, de acela dedicat pentru un prieten sau ceva de genu'. Cine este priceput/a la asa ceva? big grin Eu o sa va dau pozele si melodia. Lasa-ti-mi ID-ul vostru prin mesaj privat sau aici si va adaug eu. kiss

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţidai seama că nimeni nu stă să-ţi facă ţie un filmuleţ pentru că poate au alte lucruri importante de făcut. Ideea era să ceri prin întrebarea ta un tutorial, cum se fac de exemplu aceste filmuleţe nu să roig pe cineva să-l facă. Nu e de mirare că nimeni nu s-a anunţat. Dacă vrei ceva trebuie să munceşti şi tu mai mult decât poze şi două melodii. Baftă!