| Alecsaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! puppy dog eyes
Cred ca am fost blocata la facebook sa numai dau comentarii pe niste pagini! thinking Dar nu stiu ce am facut sa fiu blocata. Dupa mine, eu nu am facut nimic. Cand vreau sa scriu ceva pe o pagina de facebook imi apare : Sorry, you are blocked from leaving comments due to continued overuse of this feature.

Ce se intampla? crying(((((

Răspuns Câştigător
| BBg a răspuns:

Exista doua posibilitai:
1.Ori ai dat pe undeva un comentariu si cineva a dat report la comentariul tau si Facebook-ul te-a blocat o perioada
2.Ori ai dat mai multe cereri de prieteni astazi...nu ai voie sa dai foarte multe cereri pe zi pentru ca apoi te suspendeaza Facebook-ul si numai dai nici cereri si comm o vreme
Intr-o saptamana va reveni la normal, daca faci apoi aceeasi greseala te suspenda 14 zile dupa care 1 luna, asa ca ai grija.

2 răspunsuri:
| larva a răspuns:

Si mi`e mi s`a intamplat, poate ai scris un comentariu si,
cuiva nu i`a placut si te-a blocat, asta`i parerea mea.

| Helly_DjHellyanna_1983 a răspuns:

Si eu la fel am patit azi.Cineva mi-a comentat cu un video spam si am dat click si m-a facut pe mine spam.S-a postat linkul la aproape toti prietenii mei. Acum nu mai pot lasa comentarii pe wallposts, pot comenta doar la poze si pot posta la oricine pe perete inclusiv la mine, dar nu pot comenta la ce postez eu sau altii.Indiferent ca e la mine pe wall sau la prieteni. Sper sa revina la normal totul