| Anonymus_4606 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi din partea voastraa puppy dog eyes Acusica e ziua mamei mele si chiar nu stiu ce as putea sa-i iau anul asta sau sa-i fac eu... thinking Daca aveti vreo idee va rog sa imi spuneti :*

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. La multi Ani mamei tale, sa fiti sanatosi. Dar ca si cadou, eu as cumpara un chiveci de flori gol, pe care l-as ora pe dinafara cu scoici, diverite culori, iar daca nu ai cu pietricele de diferite marimi si culori. Inainte sa lipesti pietricelele pe chiveci pui de exemplu brenadez sau o solutie de lipit. Poti pune si glet pentru faianta. Pa!