| Eu_1327 a întrebat:

am nevoie de niste status-uri mai noi daca se poate triste, dragoste, amuzante, ect... si niste siteuri unde s posteaza statusuri, multumesc mult!
Ptr cele mai multe si mai frumoase dau fundita;-X

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

"Prietenii adevarati sunt greu de gasit, dificil de parasit si imposibil de uitat!"
"Esti prea departe ca sa te vad/ Esti prea departe ca sa te ating/ Esti prea departe ca sa te aud/ Dar nu esti prea departe incat sa nu te iubesc!"
"Dimineata aduce Speranta/Dupa amiaza aduce Credinta? Seara aduce Iubirea.../ Noaptea aduce Odihna."