| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de un rasp. bun va rog mult.Deci daca mananc doar fructe si beau apa timp de o saptamana. ce se intampla. slabesc? Se observa vreo diferenta? Va rog muult sa raspbatting eyelashesFara caterincabig grin

2 răspunsuri:
| DeeaLove4 a răspuns:

Pai sa vedem.
Hmmmm.Eu am sa iti spun dupa parerea mea ce stiu.
Deci daca faci cum spui tu nu manani nimic in afara de fructe si bei doar apa.straight face
1.Pai ce sa se intampl? Te simti molestita
-Ametesti
-Ti`e raubig grin
Chestii de genu`
2.Cred ca dastraight face
Daca totusi tii neaparat sa faci asa nu am sa iti spun nimic dar ai grija sa nu cumva sa te simti rau:*

Bafta:*:X

| LoveAgain a răspuns:

Nu slabesti te imbolnavesti asa ca mai bine vezi-ti de treaba si hraneste-te si mananca normal si daca vrei sa slabesti fa exercitii si sport si asa ai sa si slabesti ai sa fii si sanatoasa BAFTA! big hug :* tongue