| Ary_Wdadd_1995 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, de o parere, de ajutorul vostru! Am cunoscut un baiat si am vorbit in jur de 2 saptamani cu el., el imi spunea ca sunt printesa lui, ca sunt speciala..la telefon vorbeam cu orele,, imi spunea ca ma place, ca sunt ingerasul lui.imi spunea ca vrea sa ne vedem,.dar niciodata nu imi spunea ca vrea sa fim impreuna..am inceput sa am si eu sentimente pentru el...era si logic, deoarece imi vorbea asa de dulce.dar am aflat ca aceleasi lucruri le mai spunea unei fete..adica vorbea si cu mine si cu inca o fata in acelasi timp."vrajea" cu amandoua odata.M-am simtit super nasol cand am auzit asta..acum nici nu mai vorbesc cu el..nustiu ce a fost in mintea lui.Mie imi spunea ca nu are nici o treaba cu fata aia si ca nu a vorbit cu ea ..si fetei respective i-a spus exact aceleasi lucruri despre mine..ca nu are nici o treaba cu mine si ca nu a vorbit cu mine..Cand mi-a aratat acea fata conversatiile am ramas socata.Ce sa fac TPU? Faceti-ma sa inteleg ce a fost in capul lui.ce voia de fapt...El parea un baiat super de treaba,amabil, stia cum sa vorbeasca cu o fata, cum sa se comporte cu ea..ma simteam foarte bine in prezenta lui..si cand vorbeam cu el la telefon.dar nu stiu cum s-a facut sa se intample asta..sa-mi spuna si mie si fetei respective ca ne place..ca suntem printesele lui..etcc..ce sa zic.a jucat teatru foarte bine.dar eu ma gandesc oare. daca o sa-i para rau peste timp..ma gandesc daca o sa sufere si el..cand o sa-si dea seama ce-a pierdut..va rog TPU.ajutati-ma cu un sfat.vreau sa stiu daca o sa-i para rau. vreau sa stiu de ce a facut aceasta chestie. vreau sa stiu ce a fost in capul lui si de ce nu recunostea..va rog din suflet! dau funda!

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

"...el imi spunea ca sunt printesa lui, ca sunt speciala..imi spunea ca ma place, ca sunt ingerasul lui..acum nici nu mai vorbesc cu el..nustiu ce a fost in mintea lui.'' Dar, ce naiba a fost în mintea ta să te lași agățată de unul care îți spune ''prințesa mea''? Voi, fetelor, nu sunteți impresionate de băieții buni la suflet și sensibili dar sunteți topite după toți golanii care vă vrăjesc cu replici luate de pe internet sau copiate de la maneliști.
"Faceti-ma sa inteleg ce a fost in capul lui.ce voia de fapt" - Voia să își mai piardă și el timpul, să aburească pe cineva, așa v-a găsit pe voi două.
''ce sa zic.a jucat teatru foarte bine.dar eu ma gandesc oare. daca o sa-i para rau peste timp..ma gandesc daca o sa sufere si el..cand o sa-si dea seama ce-a pierdut.'' - Ce să piardă, fato? Așa cum v-a agățat pe voi două, așa poate agăța în continuare. Nu avea o relație cu niciuna dintre voi, nu a pierdut nimic.

| RAY a răspuns:

Sunt 2 saptamani fata, 14 zile ce asa mare iubire