| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Am nevoie să mă lămureasc cu ceva. Anul trecut a venit la mine în clasă un coleg nou. După o perioadă, a început să îmi placă de el. Prima oară i-a plăcut de prietena mea cea mai bună, dar acum nu-i mai place de ea. În ore sau când mai ieșim afară, tot timpul se uită la mine și zâmbește. Dacă zice o glumă se uit la mine. Dacă face trick-uri pe bicicletă se uită la mine și chestii din astea. Cam în fiecare zi I trimit tiktok-uri și răspunde mereu, ocazional cu inimioare. El mi-a trimis un tiktok, în care zicea un băiat la o fată să i trimită nuduri, fata zice oh și după băiatul zice că e 25 aprilie, ziua în nu poți zice nu. A doua zi, I trimit un tiktok în care zicea you and me, iar după o poză cu doi oameni care se sărutau. După l-am întrebat dacă vrea să refacem tiktok-ul și a zis că se mai gândește. Prietenii îmi zic că și el mă place, dar nu știu. Vă rog să-mi spuneți ce să fac.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Se poate sa aveti o relatie si fara trimis nuduri sau alte apropouri din astea care te vor situa intr-o pozitie penibila.Ai mare grija ce faci, ca sa iti fie tie bine pe viitor.Il poti invita pe baiat la un suc sau ceva, iar daca te refuza asta e, probabil ca nu e atat de interesat pe cat ai crezut tu, nicio problema.Mai sunt baieti pe lume.

1 răspuns:
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Eu zic sa va calariti!