| AnutzDragutz a întrebat:

:*:* Am nevoiee de idei pentru o camera mai funky asa love strucklove struck... cv mai. adolescentin ca sa zic big grinbig grin happy

Funditaaa:*:*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| AlexandraAndr a răspuns:

Pai... eu in camera mea as vrea sa am putine lucruri, sa fie cat mai spatioasa, as vrea pe un perete oglinzi(nu ca sunt obsedata de oglinda, dar ma ajuta la sportul pe care il fac, plus ca da impresia de luminozitate si camera pare mai mare), un pat intr-un colt, biroul, poate si cateva figuri geometrice pe tavan din rigips cu spoturi (http://www.google.ro/......tp?/imgres atat, simplu dar spatios. :)