| Insurgent a întrebat:

Buna TPU...am niste pr care au luato cam rau de tot pe aratura ca sa zic asa, vreau sa zic ca nici eu n-am ramas pe cale dar ei au luato rau de tot razna, au inceput sa umblee ca niste tampiti din clase mai mari sh acum vin morti de beti la scoala chiulesc de la ore importante sh din astea, dar faza e ca sambata trebuie sa merem in oras sh am vb ca un pr sh el a zis ca ei numai vor ca cica nu merg cu 'alea' deci frate ma deranjeaza faptul ca pana acum puteau sa mearg! sh acum zic ca nu merg ca alea ...de fapt doar unu zice, deci eu nu stiu ce sa fac sal ignor? sau? mai e o faza naspa stau intr-un oras mik si nu prea am pr, iar pr karei am, nah v-am spus sh voua cum sunt acum, ce sa fac? as putea fake ceva ca pr mei sa revina mai la normal, sau sa'i las dracu? pr pe draq

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa-i readuci pe calea cea buna, daca nu functioneaza ignora-i pur si simplu, banuiesc ca nu sunt numa 5/6 tineri in orasul tauwinking deci mai ai de unde sa-ti faci prieteni.