| NUUSTIU a întrebat:

Am o agenda goala si nu stiu ce as putea sa fac cu ea? dati-mi niste ideei. Funda

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eu am inceput sa invat franceza si scriu in agenda verbe, adverbe, conjugari. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Helvete a răspuns:

Poti sa scrii tot ce-ti trece prin cap. Poti sa compui ceva, daca iti place, poti sa scrii ceva gen articole despre anumite subiecte, in care sa iti spui parerea pe anumite teme, poti sa o faci jurnal sau poti sa incerci sa inveti o limba straina si sa exersezi acolo. Sau poti sa faci liste de tot felul(eu am o obsesia cu asta), despre tine, despre ce vrei sa faci, despre ce urasti, ce te enerveaza, etc.

| foxi a răspuns:

Fa-o.hartie de buda!

| Juliebelle a răspuns:

Ti-ai putea face un jurnal, cu multe desene, sh culori. Ar arata frumos.(fundita?)

| LCD a răspuns:

Citate.
eu asta am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si tie! Pai ar fi dragut sa-l transformi intr-un jurnatzeltongue
sau s-o porti mereu cu tine in gentuta, rucsac etc si sa-l ai pentru notitetongue

Bafta!happy

| pia91 a răspuns:

Ai putea sa-ti faci un mic jurnalwinking, poti scrie mesajele frumoase pe care le primestihappy, bancuri haioase, jocuri, citate favorite, etc.