| Steffaniaa a întrebat:

Cand intru pe facebook si vreau sa las un comentariu la o poza sau pe perete imi zice: "Contul tău are acces liminat
Din motive de siguranţă, contul tău are acces limitat la site pentru căteva zile. Daca ai vreo întrebare, te rugăm să ne contactezi Centrul de Asistență.". Ce as putea face sa mearga? Dau fundita si vot. :*

Răspuns Câştigător
| AntiACTA a răspuns:

Nu ai ce face. Si eu am patit asta. Dupa 24 de ore se va rezolva (asa a fost in cazul meu thinking)... Asta s-a intamplat deoarece ai incercat sa pornesti o aplicatie care era de fapt un virus. Eu am patit-o cu ''schimbarea culorii'' straight face