| BbyMic a întrebat:

Buna TPU am o intrebare :de ce toata lumea vrea sa ma faca geloasa?laughing da nu stiu dc nu poate. de exemplu fosta mea cea mai buna prietena i-a spus unui baiat sa ma faca geloasa spunandu-mi ca sta cu ea happysi cand am fost la sala laughing baiatul de care ii place ei s-a dat la mine si ea s-a dus acasa suparata. apoi eu m-am dus dupa ea si i-am zis NO VEZI CUM II?happy si ea o vrut sa imi dea o palma si i-am prins mana si i-am dat eu o palma si apoi ea a plecat happy

4 răspunsuri:
| BbyMic explică:

Unde tu? ca nu vad nici un l-am da esti prea proasta laughing esti cumva blonda?

| BbyMic explică:

Aha acum vad da totusi care ii problema ta?laughing scriu cum vreau doamna ZAMBET laughing

| VV07 a răspuns:

Iamlaughing)rolling on the floor se scrie cu cratima i-am mai invata

| VV07 a răspuns:

La ultima propozitie rolling on the floor ''i-am dat eu o palma''rolling on the floor