| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

TPU! Am o intrebare doar pentru baieti : v-ati indragostit vreodata cu adevarat de o fata? Vreau sa zic sa vreti sa fie doar a voastra, sa vreti sa fiti cu ea pentru totdeauna, sa va simtiti fericiti in prezenta ei, sa va fie frica a n-o pierdeti etc. si sa nu va simtiti atrasi doar de corpul ei? Care sentiment e mai placut, cel in care te folosesti de o fata odata si apoi o parasesti sau cel in care esti indragostit si nu vrei s-o parasesti niciodata indiferent de situatie? As aprecia sinceritatea voastra. :3

2 răspunsuri:
| aleahimk a răspuns:

Se pare ca intrebarea ta care este insusi raspunsul nu permite baietilor sa isi etaleze,, sinceritatea ". Poate nu mai sunt baieti care apreciaza frumusetea interioaza, se limiteaza doar la,, ia uite cum arata, o am, apoi trec la alta ". Pacat!

| Marycel a răspuns:

Da m-am indragostit de o fata, si sentimentul "cel in care esti indragostit si nu vrei s-o parasesti niciodata"