| HallyKity a întrebat:

am o intrebare pentru cei care au citit primul volum din jurnalele vampirilor, imi puteti spune daca povestea este aceeasi ca aici http://www.scribd.com/......1-Trezirea ca mie mi se pare mult prea diferita adica stiu ca actiunea din carti este diferita de cea din film dar aici e mult prea diferita si personajele tot, adica elena blonda, stefan brunet.si in plus am citit jurnalele lui stefan iar el o caracteriza pe katherine cu totul altfel acolo.
Va rog cititi putin si vedeti daca este la fel, as vrea sa imi cumpar cartile dar daca sunt ca aici nu cred ca o mai fac.mersi scuze de categorie si funda pentru cel mai concret raspuns

1 răspuns:
| mihaelaalol a răspuns:

Dap
funda?!