| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare poblema si sper ca voi sa ma puteti ajuta. Sunt foarte slaba si nu reusesc sa ma ingras. Am inaltimea de 1, 70 m. si greutatea de 49 kg., stiu ca nu pare o problema insa acest lucru ma afecteaza foarte tare, mai ales ca se aproprie vara iar eu imi gasesc foarte greu piese vestimentare care mi se potrivesc. Va multumesc. Funda!

2 răspunsuri:
| TheQuestioner a răspuns:

Wow gasesti greu la 49 de kg haine... am 65 si 1. 70 straight face crede-ma esti bine asa, daca vrei sa te ingrasi nu trebuie decat sa mananci lucruri mai nesanatoase si mai des.

| kimydream29 a răspuns:

Mai, stai linistita. eu am 14 ani, 1. 65 si 39 de kg. si NU, NU SUNT BOLNAVA, ANEMICA, BULIMICA. pur si simplu, nu iau in greutate. si mananc FOARTE MULT!