| paulaaaaa a întrebat:

Am o mare problema...azi am avut absolvirea, si multe dintre poze mi le.am facut cu retrica, dar nu.mi citeste nici macar una...ce pot sa fac sa mi le citeasca? Va rog din suflet sad

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Undeva in stanga la camera de la retrica este un simbol. Apasa pe el si acolo gasesti pozele. Ele nu se salveaza automat in galerie. Mai intai iti apar in retrica. Si daca nu ti se salveaza in albumul din aplicatia retrica atunci sterge aplicatia si instaleaz-o din nou