| 1mist3r a întrebat:

* Buna tpu..am o mare problema cu yahoo messengerstraight face...: am vrut sa descarc ym 11.5straight face... asa ca am sters Ym 11 care l'am avut..asa castraight face, cand am vrut sa instalez ym11.5 am dat acolo runstraight face mi l-a descarcat ala in pcstraight face dar nu a inceput instalareastraight face. dupa am incercat sa instalez altstraight face ym macar sa meargastraight face si nu a mers nici 09, nici 10straight facecrying acu' am ramas fara yahoostraight face ce pot face sa mearga?straight face PLSSSSSSSS DAU FUNDAAAAAAAAAAA|!

2 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Mai insistawinking Oricum du-te in control panel si daca apare acolo redistribuitable dezinstaleazal asa poate va mergewinking.

| 1mist3r explică:

Nu apare nici un redistribuitable, nici nu stiu ce inseamnastraight face.si am insistatstraight face o gramadaaa!straight face