| Criss1105 a întrebat:

Am o mare problema! De curand mi-am cunoscut un verisor de`al 2 care e super dragut! Se comporta foarte frumos cu mine, ne intalnim des, etc. Problema este ca m`am cam indragostit de el si cred ca si el de mine sau poate el doar ma place! Avand in vedere faptul ca suntem verisoari de gradul 2 nu se poate ca noi sa avem o relatie, nu? Astept niste pareri! love struck

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Parintii mei au fost veri de gradul 2! Dpdv al bisericii nu este nici o opreliste. Dar in anumite comunitati nu se admite!

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Copilaria si caile nebanuite roman ce va fi scris de Crissu'. Ai doar o foie sau incerci mai multe? Poate e doar ca te simti in largul tau si ca se comporta cum un iubit ar trebui sa se comporte cu tine. Daca crezi ca il iubesti fa-l sa faca el primul pas. Dupa cum a zis si @Elianna nu e nicio bariera din punct de vedere al bisericii. Asa ca da-i bice si vezi ce iasa.

| TheLifeIsNotSoPink a răspuns:

Buna! O relatie de scurta durata nu ar stica nimanui dar gandeste-te ca un var este aproape ca un frate mai ales de gradul 2 straight face adica este ca si cum ai avea o relatie cu fratele tau, aveti acelasi sange. Gandeste-te la ce ti-am scris si poate o sa ajungi tu la concluzia corectawinking

Pa pa :*