| AdinaBTS a întrebat:

BUNĂ TPU! Am o mica dilema.In noiembrie împlinesc 15 ani, de la ce vârstă credeți ca pot lucra part-time? O pot face și în timpul liceului sau doar vara? Dau funda♥♥

Răspuns Câştigător
| Live4Ride a răspuns:

Eu lucrez de la 16 ani cu norma intreaga de 8 ore pe zi deci si tu poti lucra part time daca vrei chiar si in timpul liceului daca gasesc un angajator ( firma ) care sa te angajeze si sa accepte programul tau de liceu! Incearca la Mc Donald sau la Auchan! La auchan poti lucra cate 8 ore doar in weekend daca vrei sau poti sa ceri sa ai un program anume. accepta si cate 2 ore pe zi la auchan, dar salariile sunt ffff mici