| Gabriel1250 a întrebat:

Am o mica-mare intrebare.Deci totul a început acum aproape 1 an de zile cand am cunoscut o tipa cu care m-am inteles foarte bine si mi-a picat cu tronc, am început să vorbim si tipa imi dădea oarecum impresia ca sentimentul e reciproc, dar in timp am aflat de fapt ca ea avea deja prieten de ceva timp..bineinteles ca nu m-am simțit deloc ok, dar am mers inainte si am acceptat ideea. Între timp noi am mai ținut legătura, am mai vorbit, am mai si iesit din cand in cand si vorbea foarte frumos cu mine..mereu ne-am spus unul altuia problemele si ea mi-a mărturisit că de multe ori nu s-a inteles cu iubitul ei si odata chiar a plâns în fața mea si asa.Dar ea tot continua cu el, mie bineinteles fiindu-mi crush.Ce credeti ca ar trebui să fac?

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să o lași în pace, dacă ea continuă relația cu acel tip atunci e clar că tu îți pierzi timpul cu ea.
Tu ai putea să îți găsești o fată care să fie cu tine, în loc să stai după o fată care are pe altcineva.