| maryy a întrebat:

Buna TPU.Am o mica problema. Dupa ce mi-am reinstalat Windowsul, am incercat sa-mi instalez Nero, insa nu a mers happy. Nu stiu ce ar putea avea, pentru ca ceea ce am instalat si nu a mers le-am sters. Puteti sa-mi spuneti ce Nero aveti, sau sa-mi dati un link de unde pot sa-l iau, dar sa mearga? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Eu am avut instalat ''Nero'' instalat pe calc., dar tot timpul mi se bloca! Asa ca l`am sters si am instalat ''AVG'', care este mult mult mai bun! :D
---> Asa ca nu`ti recomand ''Nero''.

De aici poti sa descarci AVG`ul!

http://free.avg.com/us-en/download-avg-anti-virus-free

Sper ca te-am ajutat :o3

| TheMerdiso a răspuns:

Poate nu e compatibil Windowsul sau versiunea e defecta incearca alt download link.