| SashaS a întrebat:

Am o mica problema. Imi place de un baiat de la mine din clasa.
Am avut o relatie dar ne-m despartit dup 2 sptamani deoarece nu mai mergea. Acum ir il plac si am inceput sa ma reapropii de el dar e o fata in clasa care si ea il place si am aflat ca a avut acum 6 sapt o relatie cu el si acum el o palmuieste la fund in fine. Noi 2 ne tachinam unul pe altul, radem si ne distram impreuna iar. Vreu sa fiu din nou cu el dar prietenul sau cel mai bun a zis ca nu mai vrea X sa fie cu mine, oare pentru ca nici macar nu ne-am sarutat?
Ajutati-ma sa ma pun cu el! Funda.

2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

In general, sa nu il mai bagi in seama, functioneaza. Il va face pe el interesat iar de tine. Prietenul ala putea spune asta doar ca sa para el mare si tare. Dar daca nu te mai place, nu prea mai ai cum sa il faci sa se intoarca iar la tine

| Flowennedden a răspuns:

Incerca sa afli mai multe lucruri despre el ce ii place de exemplu.fal sa reincapete increderea in tine deveniti mai intii buni buni buni prietene nu insinua ca vei sa fii din nou cu el din primele zile. dupa aita cu pashi mici mici poti sa ii arati sentimentele tale fata de el ...la mine functioneaza succes... fundaaaaa