| Elena1102 a întrebat:

Am o prietena care are probleme cu cosurile si cu punctele negre de pe fata. Cum ar putea sa scape de ele fara medicamente, creme sau alte prosti! Vrea natural! Si sa nu imi spuneti ca sa mearga la doctor ca nu vrea sa mearga! Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| sqrt a răspuns:

Eu folosesc o lotiune cu emulsie de castraveti este foarte buna si foarte ieftina 3 lei si ceva dar sunt foarte multumita, o gasesti la farmacie

| Elvina a răspuns:

Atunci sa mearga la un salon de infrumusetare. Bafta!

| beastboy84 a răspuns:

Pentru puncte negre sa faca infuzie cu ceai de musetel. cosurile vor trece in timp nu ai ce face happy