| Daniella_9139 a întrebat:

Buna TPU am o prietena careia ii place un baiat i-a spus ce simte pentru el dar el a crezut ca e o gluma. e tare supy si nustie ce sa faca ca sa fie cu el sau daca sa renunte. Funda si vot! plzzzz raspunsuri repede fffffffff important

6 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

O prostie pe care nu as face-o niciodata, sa-i spun unui baiat ce simt pentru el cand nu stiu daca el simte la fel pentru mine.

| happyendings a răspuns:

Ar trebui sa fie indiferenta

| Andra1024 a răspuns:

Buna! Eu zic ca prietena ta sa nu renunte daca il place cu adevarat.Sa incerce sa il faca sa inteleaga ca ea il place cu adevarat si ar vrea sa fie impreuna cu el. Daca el se face ca ploua in continuare inseamna ca el nu are aceleasi sentimente ca ea si incearca sa o refuze mai pe ocolite.Mult succes kiss

| Adda_4356 a răspuns:

Draga mea daniela spune-i să vorbească cu el pe mess sau face 2 face şi să îi spună cu curaj nu am glumit mie chiar îmi place cu adevărat de tine dacă tu consideri asta o glumă înseamnă că nu eşti pentru mine

| MsGeorgy17 a răspuns:

Sa incerce sa discute cu el serios si sa-i spuna ca nu glumeste,poate el e emotiv si de aceea crede ca e o gluma, ii este oarecum rusine, poate nu este obisnuit cu astfel de evenimente. daca nu il convinge ca sentimentele ei sunt sincere spune-i sa renunte.nu are rost

| nicole94 a răspuns:

Pai sa vorbeasca deschis cu el, sa spuna lucrurile verde-n fata.in asa fel incat sa-i demonstreze ca vorbeste serios... big grin