| ByasiAtat a întrebat:

Am o prietena cu care ma insult aproape in fiecare zis i ne enervam una pe alta (suntem prietene de mici) ...are niste critici cam d eindiferenta. expl:
Ca m-am suparat ca ma bag in fata la volei sa pot lua mingea si zice sa nu ma mai bag.Si o intreb daca vrea sa stau de bibelou? dupa cheama o alta fata si ii zice hai vino aici si joaca...insa pe mine ma lasa pe langa sa ma uit cum se joaca(mie nu mi se pare ca este normal asa ceva intr-o prietenie).
Am ales sa o las in pace pentru toata viata...acum stau in casa si plangsad... iar ea sta afara si iese cu alte fete
Dar nu pot sa uit momentele...nu stiu daca ma voi adapta, oricum trebuie sa ma mut peste cateva zile... dar nu pot sa stau singura, nu sunt prieteni de incredere.
Va rog sa ma ajutati ca nu stiu ce sa fac!crying

2 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Incearca sa treci peste oricat de greu ar fi... asta inseamna ca nu ti-a fost prietena ADEVARATA. mai sunt multe\multi nu este singura din toata lumea.
nu-i arata ca te doare dupa se va simti bine sau va rade nepasandu-i.
mai bine o lasi impace de tot. Fa-ti alte\altii prietene/prietteni care poate vor fi adevarati.
>:d< :*
fundita?:d

| Ralluca25 a răspuns:

Incearca sa treci peste oricat de greu ar fi... asta inseamna ca nu ti-a fost prietena ADEVARATA. mai sunt multe\multi nu este singura din toata lumea.
nu-i arata ca te doare dupa se va simti bine sau va rade nepasandu-i.
mai bine o lasi impace de tot. Fa-ti alte\altii prietene/prietteni care poate vor fi adevarati.