| malika a întrebat:

Am o prietena...sau mai bine zis avem(si era cea mai buna prietena a mea) si ieri am aflat ca a murit unchiul sau. I-am spus ca imi pare rau si condoleante chestii de astea iar la scoala era suparata si am intrebat-o "fata ce ai" si a inceput sa tipe ca ce eu nu stiu ce are...am uitat sa va spun un lucru. tot in acea zi eu am fost acasa la o colega pe care nu o suporta 2 fete din clasa si ele m-au vazut si s-au suparat. si acum de unde am ramas: asa si acele doua fete ii spun unei alte colege care sta langa ele daca vrea sa se mute in locul prietenei mele (adica langa mine) si au acceptat amandoua. Si acest lucru m-a suparat foarte tare pentru ca nu s-a gandit sa ma intrebe fata vii si tu si s-a dus asa ...in fine...si pe alta parte cateva fete din clasa rintre care si eu vroiam sa facem dans iar fetele alea ne-a dat afara (pe mine si pe o prietena) dar nu a putut sa imi spuna in fata si a pus-o pe ea sa le faca treaba oh go on...Si prietena mea cea mai buna a stat suparata toata ziua, nu ne bagam in seama si zice intr-un bilet ca "voi vreti sa faceti dansuri? (adica eu, prietena la care am fost acasa si cealalta prietena ) si noi i-am spus ca nu stim sigur si zice una din care era langa ea ca da ce noua ne pasa daca faceti voi dans si nu stiu ce...si pe urma prietena aia a mea i-a dat un bilet prietenei mele bune si i-a spus daca s-a suparat pe noi pentru ca am fost la fata aia acasa. Si a zis ca nu dar celelalte doua da. Si i-a spus ca ele 2 nu ne spun noua cu cine sa stam si cu cine nu si nu a mai spus nimic dupa. in fine...eu am plans dar nu sa ma vada ele asaintre-un colt si ma prefaceam ca invatlaughing Dar plangeam pentru ca a fost prietena mea cea mai buna si m-a tradat ca sa spunem. Si am avut incredere in ea si i-am spus atatea si ea mi-a zis la randul ei atatea... Ce sa fac? acum imi lipseste asa multsad Dar pentru ce mi-a facut nu stiu daca as mai vrea sa ne impacam. pentru voi poate ca nu inseamna nimic... dar pentru mine inca foarte mult... Deci Help me please!

2 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Cand postati asemenea intrebari, sau romane, incercati sa faceti un rezumat si sa treceti direct la subiecthee hee. nu sa ne povestiti moartea caprioarei

| N0name_7278 a răspuns:

Lol.
Nu prea am inteles nimic.