| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema acum o saptamana si ceva la un party m-am intalnit cu un baiat care il cunosc destul de bine,suntem prieteni buni si ii super dragut, apoi l-am chemat langa mine si am vorbit tot felulsi ne-am sarutat si amandoi am fost de acord sa fim impreuna.dupa seara aceea am vorbit doar dupa o saptamnaa i-a fost calculatorul stricat, nu a mai avut numarul meu bine in fine.Dar nu stiu sunt confuza nu il plac ca pe ceilalti baieti ii foarte dragut. poate din cauza ca nu am iesit de prea multe ori. Daca de exemplu nu ar mai vorbi cu mine m-as simti naspa si as face tot posibilul sa vorbeasca cu mine dar cand am posibilitatea sa vorbesc cu el fac orice sa nu vorbim si apoi imi pare rau.nu stiu ce este cu mine dar mi-ar placea sa fim impreuna. oare trebuie sa iesim mai des sa vad cum o sa fie? va rog sa ma ajutati. FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Shara17 a răspuns:

Stiu cum te simti si asta pentru ca esti nesigura pe sentimentele tale... eu am aceeasi problema: adica tin la el foarte mult, vorbesc cu el ( asta nu ma deranjeaza) dar sunt momente in care dunt asa dezamagita si nu as prefera decat o prietenie intre noi si totusi nu vreau sa ma despart de el! Eu zic ca este doar perioada asta; si da, ti.as sugera sa iti petreci timpul mai mult cu el happy asa experimentezi! Pwp, multa bafta :*