| DolceKiss a întrebat:

Buna TPU...Am o problema.Am cont pe ask.fm si m-am trezit azi ca nu mă mai lăsa sa intru...Cand introduc link-ul imi apare "Robots are not allowed" Your actions Have been suspended.
Da,stiu ce inseamna, dar am o nelămurire ...De ce pana mea imi apare asta? Intram destul de regulat(cel puțin o data pe săptămâna ) si nu Mi s-a mai intamplat chestia asta pana acum..Deci? Stie cineva ce sa fac? Ofer funda primului raspuns care mi-e de folos.

1 răspuns:
| casher a răspuns:

Eh... Nu esti un robot. Poate, DAR POATE, cineva ti-a furat contul. happy Si nu stiu ce pana mea te-a heckarit ca esti un robot. Pai nu stiu... :\ Pentru ca eu nu am cont pe ask.fm