| teiubesc_5807 a întrebat:

:* Am o problema.sad Am un samnsung galaxy pocket cam de 6 luni si a mers totul bine pana acum, cand nu stiu ce are butonul acela de blocare/deblocare/pornire/oprire. apas pe el si nu se intampla nimic.crying ce pot face sa-si revina?

Răspuns Câştigător
| AliceCorina13 a răspuns:

Am acelasi telefon ca tine, si mi s-a intamplat la fel, nu puteam sa il inchid, sa il blochez. Si daca mi se inchidea nu mai puteam sa il aprind.
Tot ce poti sa faci e sa il duci la reparat, eu l-am dus si m-a costat 30 de lei. :*

1 răspuns:
| AliceCorina13 a răspuns:

Mai este o solutie, am aflat- o de curand: ii scoti bateria, si o bagi la loc, si gata. la mine a mers happy