| silvian12 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema.Cand intru in metin2(pe oricare metin, RO, dinamik, mondial etc.)ma scoate afara dupa maxim 2 minute, ce pot sa fac, cine imi poate spune dc ma scoate si sa rezolv problema funda+vot!

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Poate fi din cauza lagului, ori se poate sa fie un bug.( plus ca din cate am auzit dinamik are buguri).

3 răspunsuri:
| KidaxD a răspuns:

Pai.io crd ca e din cauza la GM. dupa placerea lui.si mie mi s-a intamplat.sau tot la fel din cauza logului, depinde cand e prea incarcat.winking...si de rez.asteapta.ca nu e in fiecare zi la felwinking

| cornel_5486 a răspuns:

Hey poate sunt de va probleme la server...

| silvian12 explică:

Am observat ca doar dimineata imi merge(nu ma scoate)am reinstalat jocul de cate ori dar tot degeaba, si chiar pe toate metinele pe care le joc? Colegilor mei nu le face asa