| alex9911896 a întrebat:

am o problema! ce sa fac cand o fata ma place si eu o plac dar sunt timid si nu stiu cum sa-i spun? ceva sugestii? DAU FUNDA! REPEDE!

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Sa sti, ca asa am fost in situatia ta anul acesta, acum cateva luni, afland de la o prietena de a ei ca ma place, si eu o simpatizam de la inceputul liceul (anul trecut ), imi placea si mie, si fiind timid de fel, m-am bagat cu ea in seama, dar mai multe chestii le-am discutat pe mess, poti face la fel si tu, daca vrei sa o cunosti mai bine, sau sa o intrebi ceva anume intreab-o pe mess, asta daca e sa ai id-ul ei, dar il poti cere in fata, dupa ce o sa vorbiti, dupa cateva zile o sa-ti faci curaj si cere-i prietenia; d bafta

1 răspuns:
| Comyyyyy3 a răspuns:

Asa am patit si eu! Bine inteles cu un baiat! big grin Prima oara vroiam sa-i spun unei prietene sa-i zica! Dar am inteles ca este gresit asa ca i-am zis eu! big grin Indiferent de raspuns nu trebuie' sa-ti fie frica mai ales ca te si place!winking Sper ca te-am ajutat!