| Gonzalez_Alina_1997 a întrebat:

Am o problema, de cand ma stiu am urechi foarte departate de cap. Trebuie mereu sa port bentita si nu pot niciodata sa imi prind parul pentru ca stiu ca voi arata oribil. Are cineva un sfat despre ce as putea faca ca sa mi se mai apropie urechile pentru ca m-am saturat sa tot port bentite mereu. Va rog mult sa ma ajutati. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu am inteleas ce ai intre cap si urechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poţi avea aşa cum îţi doreşti cu ajutorul Otoplastiei. Caută mai multe informaţii pe Google. Găsesti multe despre Otoplastie şi poţi vedea şi imagini cu pacienţi care au trecut prin această operaţie şi care a fost rezultatul.

Până atunci însă, încearcă să-ţi accepţi acest ''defect'', iar dacă nu reuşeşti să treci peste, continuă să le ascunzi cu ajutorul coafurii, accesorilor. Lasă-ţi părul lung, desfăcut.