| DeepInDarkness a întrebat:

Aveti idee cum as putea sa imi fac firele rebele sa stea cat de cat ok? Ma trezesc cu fire care stau in toate partile si sunt enervante. Nu merge nici fixativul! sad Iar cand imi prind parul mereu trebuie sa port o bentita ca sa stea si nu imi prea place. Idei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de dimineata il dau cu spuma ca si pe mine ma scoate din toti pepenii. Mai aveam si ceva fire care erau mai mult antene si le-am taiat. Si pe mine ma enerveaza, dar asta e, regenerarea vietii laughing.
Eu folosesc spuma de la nivea.

| AnaRadu a răspuns:

Hei.
Dupa baie, iti poti da cu putina spuma.
O sa iti stea mult mai bine, adica eu am incercat si a mers.
Si poti incerca si spuma recomandata de Alexandru, este cu adevarat buna, dar nu este neaparat sa iei de la Scawasfjorf, ia orice alta spuma si dati dupa baie.
Mult noroc.

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Spuma. De la scawasfjorf.(ala greu de pronuntat) fixativul fixeaza parul pe cand spuma iol moduleaza. si gelul de par e cel mai prost.