| BogatasuDeKat a întrebat:

Am o problema foarte mare:CHIULITUL. Miercuri am chiulit de la scoala, iar miercuri seara i-am zis mamei ca imi este foarte rau si nu m-am dus la scoala joi si vineri din cauza racelii.Mama a sunat-o pe diriginta i-a zis de joi si vineri si doamna diriginta a zis nu e nicio problema, si eu m-am propus sa chiulesc si azi.mi-e c-am frica sa nu am goluri pe la matematica pe undeva oare o sa-si dea seama mama de chiulit?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Prietene, acum e ora 9:44 si sunt acasa cand eu trebuia s fiu la scoala laughing
Nu iti face griji si daca afla te cearta dar pana seara se uita toata faza, eu am zicala mea " chiuleste cat mai poti, la munca nu vei mai avea ocazia" laughing
Deci stai linistit peste cativa ani iti vei aminti si vei rade de clipele asteawinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok,fii atent,daca diriga ta o sa aduca vorba de chiul,tu sa zici ca ai fost racit,sti tu, DAR sa nu spui in ce zi, ca dupa aia o sa-si dea seama, tu doar zi ca ai fost racit sti tu, bag-o in ceata (la mine a mers trucu')

P.S. NU MAI CHIULI! SINGURUL MOTIV PT. CARE TE AJUT E....ca si eu am mai chiulit da mai rar... tongue