| silence a întrebat:

am o problema foarte mare straight face si dadeti-va cu parerea daca vreti happy in momentul din fata sunt in strainatate cu parintii ( aproape de 2 ani ) chatterbox. doar ca in romania am placut mai bine zis iubit >:" un baiat si cand am plecat am suferit dupa el. nu i-am martutist chestia asta in tara si am plecat straight face dar am suferit muult dupa plecare pentru ca il iubeam enorm. dar el nu ma considera decat doar o buna prietena.
timp de 2 ani am uitat de el si nu am mai stiut absolut nimic nimic de el straight face. Dar verisoara mea care e colega cu el in tara. i-a dat id-ul meu acum 3 saptamani. in fine oh go on
am vorbit am vorbit si din una in alta am dat'o-n dragoste laughing si din astea. si acum suntem ca un "cuplu" dar relatia e la departare. ok acum sa incepem cu chestiile naspa raau sad. acum 2 luni vorbisem cu mama si cu tata sa mergem in tara de sarbatori. dar pentru ca ne mutam altundeva nu o sa mai mergem! ei mi-au spus ca nu mai mergem acum 2 zile si am fost foarte deprimata. ca *** mi-au promis si acum chatterbox
dar nu credeam ca o sa-mi faca una ca asta crying. si cat imi doream sa merg sa il vad ...si pe el si sa-mi vad si prietenii. ok. dar mi-au zis ca o sa mergem la vara si o sa stam toata vara. sper sa nu ma fraiereasca din nou x( si el spune ca o sa fie bine si ca o sa ne intalnim peste 6 luni si bla bla bla! dar imi e dor de el sad.
Ok credeti ca o sa ne racim intre noi daca o sa mai stam inca 6 luni departe unul de altul, atata timp cat vorbim si la telefon si pe mess? pareri?batting eyelashes thnx all happy

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu cred ca o sa stricati "relatia". 6 luni trec imediat. Daca cu atat mai mult te plictisesti, cu atat mai mult trec mai greu. Deci, distreaza-te, nu sta. Foloseste fiecare secunda din viata.

6 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, black! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Trebuie sa speri si sa fii optimista, in rest timpul va decide daca va fi ceva frumos in care s-a meritat aceasta asteptare. Viata de multe ori e o lupta, accept-o si castig-o, viata e o aventura, indragostestete, fii astfel incat sa o meriti.

| AndaWest a răspuns:

Dat fiind faptul ca nu e o relatie propriu-zisa e posibil sa se raceasca treburile intre voi, iubirea pe mess nu tine, dar asta depinde de cat de mult va doriti sa va vedeti

| Mihai7best a răspuns:

Greu de spus ce se va intampla...lasa la voia destinului asta

| Saturday a răspuns:

Foarte grea situatia:-Incercati Skipe-ulsmug. Hai ca o sa fie bine>big grin

| SecretName1234 a răspuns:

Pai daca este o iubire atat de puternica intre voi doi si pana acum ati stat despartiti eu cred ca nu o sa se schimbe nimic intre voi.
dar el te iubeste cu adevarat sau doar iti spune asta si pe la spate face altceva? incearca sa afli caci dupa aia o sa suferi mai mult. succes!