| n0bodycaresab0utme a întrebat:

Buna TPU
am o problema-mi-am ras parul din zona intima dar ma cam jeneaza ca acum am niste fire ff mici dar si tari care ma irita-ce trebuie sa fac, exista crema speciala sau ceva de genulconfused
Ps sunt baiat

Răspuns Câştigător
| NightCrowler a răspuns:

Frate nu te rade mai rade risti sa iti creasca par subcutanat in zona pubiana si sa iti apara ca un fel de cosuri. Sunt ceva creme calmante care iti,, calmeaza'' pielea cremele de dupa epilare. De acum foloseste ceva crema epilatore e mult mai buna in comparatie cu rasul, si nici nu e sumpa si iti ia si 10 min max.