| SkarTds a întrebat:

Am o problema si va rog sa ma ajutati daca puteti. Am instalat Call of Duty Modern Warfare 2, iar cand intru in el imi da eroarea : " The procedure entry point SteamNetworking cloud not be located in the dynamic link libtrary steam_api. dll "Nu stiu ce sa fac am reinstalat jocu si tot nu merge.

Tin sa precizez ca prina oara cand l-am instalat l-am instalat cu tot cu DirectX, iar a 2-a oara fara deoarece banuiesc ca era deja instalatthinking (oare o fi din cauza asta? )

1 răspuns:
| Teodora2002 a răspuns:

Poate ca ar trebui sa il instalezi pe alt calculator.