| HeiTu a întrebat:

Am o problema.
Unui coleg ii place de colega mea de banca (ea are prieten) si el m-a rugat sa nu ii spun, dar ea imi tot spune ca o invita la un suc si nu stie ce scuze sa mai bage. Ma simt prost ca stiu ca el o place si totusi ii ascund asta colegei mele.
Adica mna. nu vreau sa mint, dar i-am spus lui ca nu o sa ii zic si ca il las pe el s-o faca.
Dar ea daca are prieten nu vrea nimic cu el, va dati seama.
Ce sa fac? Va rog frumos am nevoie de sfaturi.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Explica colegului faptul ca ea nu-l place si gata. Ce-o sa fie? Nu moare nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i baiatului ca ea nu e interesata pentru ca are prieten. Va intelegehappy.

| S3cr3t a răspuns:

Pai e simplu : Ii spui lui k ei nu ii place de el si ea are prietena! Poate mai incolo o sa se desparta ea de ala si ot fi ei 2 impreuna! Altceva nu ai ce face. Sper k te'am ajutat! Bafta!winking