| anonim_4396 a întrebat:

am o suparare si o veste pentru mine, o intrebare pentru voi. pe care nici mamei nu pot sa ii le spun. 1 azi o colega de-a mea a zis ca eu am scris pe un blog de doua colege si nu e adevarat eu am uitat parola si ne-am certat si mi-a cerut play station-ul eu i lasi da dar fara goisticuri deoarece imi merg la play station-ul meu care merge[ al ei nu merge] intrebarea mea e sa il dau? 2 azi am mers pana la banca unei colege unde a venit si baiatul care cred ca ma place... el vroia sa ma faca sa cad ba ne dadeam fund in fund ba ma zgaltaia ba imi punea scoci la gura si intr-un final ma ajutat sa tess pe paie fiindca nu avea ocupatie. eu sunt cam plinuta cred ca am vreo 50 kg si el acum ma place ce sa mai inteleg. voi ce credeti am facut un progres cu mersul cei care nu stiu de asta uitati-va la o intrebare ca acolo scrie si ce credeti ciar ma place?

Răspuns Câştigător
| izabela20 a răspuns:

Un baiat daca te place,te palace asa cum esti, parerea mea este sa nu iti faci probleme din cauza asta, iar la a 2 intrebare nu stiu ce sa zic doar ca daca eu as fi in locul tau nu i-as da nimic colegei mele, daca nu are dovezi de ce acuza?

1 răspuns:
| MissL a răspuns:

1 - faci ce vrei tu scumpo eu playstationul tau, daca ai incredere il ea dail.
2 - daaaa te place mult parerea mea, si mi se pare ft dragut baiatul ca personalitate, sincer biatul merita sad nu-l dezamagi. :*
Take care happy