| Passions a întrebat:

Buna TPUhappy Am parul lung.Cand eram mai mica aveam parul drept, dadea impresie a fii dat cu placa.In vara 2010 mi-am facut "gherutze", de atunci parul meu a inceput sa se onduleze foarte putinsad. Eu as vrea sa mi-l indrept, dar chiar daca mi-l indrept cu placa, stiti ca nu tine mult timpsad. Nu vreau sa imi fac parul drept permanent, deoarece am auzit ca exista riscul de a ramane fara par! :-s...Cum as putea sa mi-l fac drept si sa tina? Sa ma duc la coafor si sa vad ce-mi poate face?[Dar nu vreau sa mi se ia din lungimea paruluibig grin] Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai exista o varianta foarte simpla : Te faci cu placa si apoi te dai cu fixativ sau iti iei placa cu putere mai mare, nu are cum sa nu mearga cea cu puterea cea mai mare, inti itine parul drept vre.o 3 saptamani.
Daca nu iti place niciuna din variante mergi la coafir sa vezi ce poti sa iti faci! Iti urez mult succes :**! Paaa