| PikaRawrr a întrebat:

Am ramas in pana de idei la sims 3! Ce case as mai putea construi?

Idei Idei!

PS: scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Iσαηα a răspuns:

Pai, Poti face case usoare.[ieftine] si cand alegi familia si o introduci in casa... sa bagi codul pentru bani. cum faci tu] :">. si sa pui chestii mai scumpe sa se simta mai bine
Uite cateva idei:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper sa te ajute verisoar'o >:D

3 răspunsuri:
| Ramonish a răspuns:

Pai nu ar fi mai usor sa scoti case de pe net thinking

| PikaRawrr explică:

Ajutati-ma!

| Aliiiiiiii a răspuns:

Trebuie neaparat sa construiesti? Sunt atat de multe de facut la sims mai ales daca expansion pack-urile (daca asa se scrie):world adventures,late night, ambitions, ...si sunt mai multe.Deci gaseste activitati pentru simsii tai.