| lolyta111 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de un caine sa fie mascul si pui, nu am pretentii la rasa poate fi si maidanez dar sa fie in apropiere de baneasa doar pana acolo ma pot deplasa. sper ca ma puteti ajuta plz happy

1 răspuns:
| AmaliaGabrielaStyles a răspuns:

Metis de bichon, in varsta de circa 4 luni, culoare neagra cu putin gri si alb. Este jucaus, sociabil si cuminte, se impaca bine cu pisicile. Nu este agitat, de aceea cred ca s-ar adapta foarte bine si la apartament. Nu este mofturos la mancare. L-am gasit pe strada, a fost deparazitat intern si extern, vaccinat, vitaminizat si ingrijit. Medicul veterinar ne-a spus ca e un exemplar de talie mica, cel mai probabil metis de bichon. Vreau sa ii gasesc un stapan pentru ca are sanse mari sa se adapteze, fiind un catel foarte tanar. Nu il pot tine eu - aproape in fiecare luna gasim catei abandonati in zona in care stam si nu ii putem tine pe toti happy. Il pot aduce eu oriunde in Bucuresti sau Ilfov. Date de contact: Iulia - 0743128146. Sper ca te am ajutat